Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL

PRODUKCJA, MONTAŻ - DRZWI I OKNA DREWNIANE

 
 
 
 
Realizacje
Zobacz realizacje stolarki drewnianej
 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Jaki styl okien preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [22-05-2024]: 28
Wizyt ogółem: 147747
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

O FIRMIE

Drogi Kliencie,

Firma "Stolarex" zajmuje się produkcją drewnianych okien i drzwi. Doświadczenie i dobrej jakości sprzęt nadają naszym produktom wysoką jakość. Dzięki temu zdobywamy coraz więcej klientów. Głównymi odbiorcami naszych okien i drzwi są firmy budowlane z Polski i Niemiec oraz indywidualni klienci.

Szyby w standardzie pakiet dwu szynowy Therma-Float z argonem. Współczynnik przenikania U-1.0. Dostępny również pakiet trzy szynowy o przenikalności U-0.7. Posiadają certyfikat ISO 9001.Drewno jest naturalnym i szlachetnym materiałem, dlatego w połączeniu z nowoczesną technologią są wyjątkowo piękne i trwałe. Do produkcji okien i drzwi stosujemy wysokiej jakości trójwarstwową kantówki - sosnowej, mahoniowej i dębowej. Okucia niemieckiej firmy GU lub Złotów.

Impregnację drewna zapewnia czterokrotne malowanie wysokiej jakości lakierów firmy Teknos. Są to lakiery, odporne na czynniki klimatyczne. Uszczelka niemieckiej firmy Deventer zapewnia oknom doskonałą szczelność.

Zapraszamy do współpracy:

  • Firmy budowlane
  • Firmy handlowe
  • Osoby prywatne
 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych<br>Twitter: www.twitter.comPodziel się na śledziku<br>Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na<br>Wykopalisko: www.wykop.plPodziel się ze znajomymi<br>Google Plus: www.plus.google.com
 

projekt: PRO-NET  [silnik Quick.Cms]